Jesteś fanem muzyki elektronicznej? Koniecznie wpadnij na Sunrise Festival

Dobrze oświetlony koncert muzyczny, na którym uczestnicy przednio się bawią

Sunrise Festival to jedna z największych imprez muzyki elektronicznej w Europie. Każdego lata wydarzenie przyciąga tysiące zainteresowanych, oferując im kilka dni imprezowania w doborowym towarzystwie. Jeśli uwielbiasz takie gatunki muzyczne jak house, trance lub techno, zarezerwuj bilety do Kołobrzegu na ostatni weekend lipca – z pewnością tego nie pożałujesz!

Kołobrzeg po raz… szesnasty!

Tegoroczna, szesnasta już edycja Sunrise Festival ponownie wybrzmi z kołobrzeskiego amfiteatru, któremu tego lata towarzyszyć będą również dwie inne sceny. Dzięki kultowej lokalizacji, uczestnicy imprezy w przerwach między występami artystów będą mogli zrelaksować się na nadmorskiej plaży lub skorzystać z innych atrakcji, których dostarcza Kołobrzeg.

Słuchawki douszne do słuchania muzyki, widok tylko na ich część.W tym roku festiwal – zgodnie z tradycją – również odbędzie się w ostatni weekend lipca, który tego lata przypada na 27, 28, i 29 dzień tego miesiąca. Każdego dnia artyści będą grać aż do wschodu słońca, więc impreza zapowiada się naprawdę grubo! Pomiędzy występami można też liczyć na genialne after party, którym naturalnie będzie towarzyszyć muzyka.

Sunrise Festiwal – dla kogo?

Chociaż Sunrise Festival powstał z myślą o fanach muzyki elektronicznej, to świetnie bawić się będą na nim także osoby, które po prostu lubią tańczyć do chwytliwych kawałków. Wydarzeniem nie zawiodą się także miłośnicy poznawania bratnich dusz i nawiązywania nowych znajomości.

Jeśli uwielbiasz obserwować jak zmieniają się trendy w wizualizacji i efektach specjalnych podczas koncertach na żywo, Sunrise Festival będzie doskonałym miejscem, by się temu przyjrzeć z bliska. Jednym z atutów festiwalu jest wykorzystanie najnowszych i innowacyjnych technologii, by dostarczyć uczestnikom jak najwięcej pozytywnych emocji.

Gwiazdorski lineup – tylko na Sunrise

Sunrise Festival znany jest z kapitalnego lineupu, do którego co roku dołączają nie tylko doskonale znane, ale też wschodzące gwiazdy muzyki elektronicznej. Gwoździami programu będą występy takich wykonawców jak: Armin van Buuren, Robin Schulz czy Gromee – zwycięzca polskich eliminacji do Eurowizji.

Ręce DJ, który jest w trakcie tworzenia mixuOczywiście lineup festiwalu ma do zaoferowania o wiele więcej. Artyści, którzy tego lata zagrają dla uczestników rytmy w stylu house, to między innymi: Felix Jaehn, Fedde Le Grand, Sunnery James & Ryan Marciano, czy Throttle. Wśród festiwalowych przedstawicieli gatunku techno, wymienić można: Alana Fitzpatricka, Cristopha, Booka Shade i Ilario Alicante. Z kolei za typowo trance’owe kawałki odpowiadać będą: Ruben de Ronde, Vini Vici, Eddie Halliwell, Jochen Miller, czy Rank 1. Miłośnicy EDM mogą natomiast liczyć na występy Bass Jackers, Timmy Trumpeta, i DJ Snake’a.

Większość powyższych wykonawców w branży muzyki elektronicznej znana jest od dawna, od lat dostarczając swoim fanom na całym świecie legendarnych utworów, które zdecydowanie zasługują na miano klasyków.

Podsumowanie

Sunrise Festival to impreza kultowa, na której chociaż raz w życiu powinien pojawić się każdy amator muzyki elektronicznej. Doskonała lokalizacja, genialny lineup, przednia atmosfera – to tylko nieliczne powody, dla których festiwal po prostu musisz w tym roku zaliczyć.